מי אני?

כיף שהגעתם ונעים להכיר. שמי גיל ורוב הזמן תמצאו אותי מעבירה קורסים, הרצאות וסדנאות באקדמיה ובארגונים. בשאר הזמן אני דוקטורנטית בחוג למדע, טכנולוגיה וחברה בבר אילן.

אני מאמינה גדולה בנתינת ערך (מה, אני פה רק ליופי?), ולכן כל נושא שעליו אני מרצה גם מופיע כאן בבלוג (רק קחו).

קמה כל בוקר בחמש לתרגל קונדליני יוגה, ומסיימת כל ערב בין דפי הספרים האהובים עלי כל כך, שלהם אני חבה רבות מהידע שלי.

חיה ונושמת מוזיקה.

לפעמים נדמה לי שמהות חיי כולה טמונה באותה ילדה שיושבת ומקשיבה למוזיקה במשך שעות. מאז ועד היום המוזיקה מצליחה לתת משמעות לחיי. נדמה לי שהיא גם היחידה שמצליחה לבטא את כל קשת הרגשות שאני כל כך מעריכה וחיה.

אבל רגע, עוד לפני המוזיקה והרגש, אספר לכם קצת עלי ועל מה שאני עושה. 

ביומיום אני מרצה ומעבירה את הידע שלי לסטודנטים ועובדים בארגונים.

יודעים מה זה FLOW? גיליתי שיש כמה מצבים שבהם אני לא חושבת על שום דבר חוץ מאותו הרגע ואותה היצירה. זה קורה כשאני שרה וזה קורה כשאני מרצה (טוב, יש עוד כמה רגעים, אבל הם לא בדיוק משהו שנדבר עליו פה). כשקלטתי שכשאני מרצה אני מרגישה כמעט אותו הדבר כמו בביצוע יצירה מוזיקלית, הבנתי שהגעתי הביתה. הבנתי שבזה אני אמורה לעסוק.

ועוד דבר נפלא גיליתי – שאני אוהבת את הסטודנטים שלי, אחת אחד. ומתוך האהבה הזו אני מעבירה את ההרצאות שלי. אני גם פריקית של למידה וידע. רעיונות חדשים מצליחים להלהיב אותי.

אני מעבירה קורסים אקדמיים (בואו לומר שלום אם אתם פוגשים אותי ברחבי המכללה למנהל), קורסים בהתאמה אישית בארגונים, סדנאות והרצאות. על מה אני אוהבת להרצות?

על כל הנושאים האלה אני גם מייעצת לאנשים שרוצים לעשות טוב בחיים, בארגון או בעסק שלהם.

את דרכי המקצועית התחלתי כמהנדסת תעשייה וניהול (ויש לי חלום לחזור לטכניון בתור מרצה, אלוהים יודע למה), המשכתי בתואר שני בפקולטה לרפואה (עובדה משעשעת למדי לאור הגישה האישית שלי לבריאות, שכוללת בעיקר לעשות הכל כדי לא להגיע לרופאים). כיום אני דוקטורנטית בחוג המקסים ביותר בארץ (שהוא יותר קהילה מ"חוג") – החוג למדע, טכנולוגיה וחברה בבר אילן. המחקר שלי עוסק בשיח המקוטב במדיה החברתית. הרומן (המורכב) שלי עם הרשת החל מבלוג שתומך בכלכלה מקומית. עד היום אני משתדלת לקנות מעסקים קטנים ומקומיים.

ועכשיו נחזור למוזיקה. כמי שחיה ונושמת מוזיקה, כל סיטואציה, אדם או רגש מזכיר לי שיר. זו הסיבה שהם גם מופיעים בסיום כל פוסט שלי. ואני גם שרה אותה. כרגע אני עובדת על רומנסות רוסיות ושירי ג'אז בתקווה שזה יהפוך מתישהו למופע אינטימי שבו אחלוק איתכם את האהבה והפרשנות שלי ליצירות היפות האלה.

ועכשיו תורכם. אשמח להכיר אתכם גם. מוזמנים ליצור קשר כאן למטה.

דברו איתי

כתובת מייל: [email protected]